Moja Kraina Czarów

A więc Witaj!

Skoro się zdecydowałeś na wędrówkę po zaczarowanych kartach mojego świata, powinieneś poznać kilka ważnych szczegółów o mojej osobie oraz kilka zasad poruszania się po Krainie Czarów by Alice.


Księżniczka własnej bajki…

Dawno, dawno temu, a dokładnie 24 lata temu, gdzieś za lasami, ale tylko między blokami, przyszłam na świat. To był dzień! Zimny jak cholera, ale jaki piękny. Mama do dziś wspomina, jak uwierzyć nie mogła, że urodziła się dziewczynka, a nie chłopiec. Tam chłopiec!  Ja jestem o wiele ładniejsza od chłopców, sto razy mądrzejsza, a do tego jeszcze jaka zdolna! Nie wspominając już o skromności.  Od dziecka lubiłam kolorować świat i czarować go na swój własny sposób i dzięki Bogu, mogę robić to do dnia dzisiejszego.  Ale wracając, mam 24 lata, prawie magistra z historii i niewiele czasu wolnego, bo terminy gonią. Stąd też ten „prawie magister”, achhh gdybym mogła go wyskrobaććć…! Poza tym ciągnę jeszcze drugi kierunek, a tam ciągle czegoś ode mnie chcą. Do tego dochodzi garść rzeczywistości, bo na utrzymaniu mam królika – do roboty nie zagonisz, mieszkanie w najdziwniejszej dzielnicy Poznania i menadżera mojej wschodzącej kariery rękodzielniczej w postaci mojej współlokatorki  - God bless you! Jest jeszcze mój przystojny wielbiciel, który wspiera mój talent – jego utrzymywać na szczęście nie muszę, a raczej na jego kopiejkę czasem mogę w moich marzeniach liczyć. Jest jeszcze kilka dobrych duszków, które w przypływie melancholii, braku weny i bezgranicznego rozkładu, zbierają mnie do kupy, grożą, karcą, motywują i każą działać.


Królowa własnego losu...

Scrapbookingiem i Cardamakingiem zajęłam się dosyć niedawno, w przypływie nudy i nadmiaru czasu wolnego. Okazało się, że nawet nieźle mi idzie, a co najważniejsze straszliwieee mnie to kręci, więc wykorzystałam swój talent i wycięłam go z papieru, a raczej do dziś go wycinam na nowo i nie będę próbować nawet się od tego odcinać. Blog jest efektem ugotowania moich czarów, a przy tym powstał z  potrzeby zaczarowania również Twojego świata i być może nawet odkrycia w Tobie, długo skrywanego talentu. Kto wie, może spacerując po mojej bajecznej Krainie stwierdzisz, że Ty też potrafisz zainspirować świat w każdy inny, unikatowy sposób. Ja mam z tego wielką frajdę, Ty też spróbuj!Ważne wskazówki:
1. Wszystkie pracę, które pojawiają się na blogu są mojego autorstwa, od A do Z, od projektu do wykonania (choć czasem sama szukam inspiracji, jak każdy).  Powstają na potrzeby własne, prośby przyjaciół lub zamówienia znajomych.
2. Oprócz prac, na stronie możesz znaleźć etapy i techniki ich tworzenia, materiały, moje zwariowane konkursy i zabawy oraz szczyptę informacji o mnie i moich fascynacjach, motywacjach i kapitulacjach.
3. Jeśli masz jakieś wątpliwości, pytania, zastrzeżenia lub chcesz abym zrobiła coś speciall for you, śmiało do mnie pisz!
4. Uśmiechnij się, bo nadszedł czas, że szczęście spotykasz jak Alicja, co w Krainie Czarów znajduje rzeczy nie z tego świata…!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...